Szczęście

13:30

Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to, by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.


Szczęście nie jest czymś co można osiągnąć dziś, jutro, za miesiąc. Szczęście projektujemy sobie sami teraz. Musimy pamiętać, że życie trzeba przeżywać dzień po dniu i nie można się martwić o przeszłości ani o przyszłość.

Zazwyczaj przychodzi niespodziewanie, mimo że czasem nie zdajemy sobie z niego sprawy. Czasami wydaje nam się, że jeden maleńki błąd może popsuć całe życie. Ale upadamy tylko po to, by podnieść się silniejsi. Nie prawda? Czasami trzeba zrobić kilka kroków do tyłu, by nabrać rozpędu i przeskoczyć przez przeszkody, które przygotował nam los. a wtedy ten jeden błąd wydaje się najwspanialszym jakim uczyniliśmy wiadomo nie zawsze. Przyjaźń to jest jedna z takich rzeczy, która jest wręcz wspaniała nie do opisania, ale ten temat poruszę w innym poście bo mam wiele do powiedzenia w tej sprawie. Jest wiele rzeczy a nawet tysiące, przez które jestem szczęśliwa. Wymienianie ich tutaj zajęło by mi całą wieczność. Ale np. niby nudne życie w szkole u mnie wcale tak nie jest chociaż muszę przyznać, że jest dość dużo nauki ale i tak codziennie coś się dzieje moja klasa by można powiedzieć jest dość nienormalna w dobrym stopniu  tego znaczenia przez to jest może taka świetna te nasze żarty, rozmowy i śmiechy na każdych lekcjach a nauczyciele nie mogą zrozumieć z czego my się tak ciągle śmiejemy i mamy tyle tematów do obgadania, ale nie chce tu więcej zdradzać bo wydaje mi się, że to nie jest zbyt dobre miejsce do opisywania tu mojego życia prywatnego. Ale może kiedyś napiszę wam notkę typu lifestyle i opowiem wam kilka historii ale to zależy tylko od was. Jeśli byście chcieli to możecie dać znać w komentarzu. Dobra, dobra odeszłam od tematu wpisu wracając szczęście czujemy w wielu chwilach naszego cudownego życia. Gdy spełniamy nasze największe marzenia ale wszyscy to przecież dobrze wiemy. Jeśli ty posiadasz moc, dzięki której potrafisz kogoś uszczęśliwić- rób to jak najczęściej. Jeśli chcesz być szczęśliwy to nigdy się nie poddawaj. Zawsze zauważaj dobre strony w beznadziejnych sytuacjach. Polecam spędzać dużo czasu z szalonymi osobami wtedy na pewno nie będzie nudno i zawsze się dużo śmiej. Z popełnianych przez nas błędów wyciągamy dużo wniosków później potrafią nam pomóc w przyszłości.


Post zdecydowanie się różni od innych ale takich możecie się spodziewać teraz coraz częściej.  Jak obiecałam w końcu wstawiam wam zdjęcia  z wyczekiwanej sesji, mam nadzieję, że zdjęcia wam się spodobają bo ja uważam, że wyszły całkiem dobrze ale może to zasługa mojego cudownego fotografa! Dzięki Ci bardzo, wiem że to czytasz ;)

 Staraj się zawsze pamiętać o tym co cię uszczęśliwia...

You Might Also Like

9 komentarze

 1. Ludzie zawsze mówią, że są nieszczęśliwi i wgl. A tak na prawdę nie doceniają tego co mają. Mają jedzenie, dom, nie ma wojny, mogą robić co chcą :) A oni złoszczą się bo nie ma wifi...
  Mój blog ♥ Serdecznie zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny post. Szczęście jest czymś najważniejszy i powinno się do niego cały czas dążyć, jednocześnie pomagając innym w dotarciu do niego.
  Co do histori to bardzo ciekawy pomysł ;)
  http://apocalypse2189.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz naprawdę rację, szczęście ratuje nas w trudnych sytuacjach, ale czasami trudno jest zasięgnąć po jabłko szczęścia, gdy drzewo jest zbyt wysokie...
  blackcoffe-julia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny post, daje do myślenia...Bardzo mi się podoba
  (Idę łapać szczęście, żeby mi nie uciekło)
  Pozdrawiam,
  The One-Metis
  http://www.top-modelki.com/studio/portfolio/The%20One-Metis-19188.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczęście jest w naszej głowie, jeśli ktoś nie potrafi go dostrzec i goni do przodu, nigdy nie będzie szczęśliwy. Szczęście to życie. A każdy człowiek jest w swoim życiu w tym miejscu jakie sobie wybrał, pod warunkiem że nie przeszkodziła mu choroba czy jakieś czynniki niezależne - mówienie, że życie nie potoczyło się tak jak chcieliśmy jest w zasadzie nieprawdą. Codziennie podejmujemy decyzje kształtujące nasze życie, nasze "jutro" jest pustą kartką. Jeśli do czegoś naprawdę dążymy, to prędzej czy później to osiągniemy. Potrzebna wytrwałość i pracowitość, ale nigdy za wszelką cenę i po trupach. I pamiętajmy, że nie warto dążyć do rzeczy materialnych, bo one szczęście dają na moment, to ułuda.

  OdpowiedzUsuń
 6. swietny post, szczescie jest jedna z najwazniejszych rzeczy w zyciu! :)

  obserwuje
  doblazness.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawy post :) Czekam na kolejne !!! Pozdrawiam :D
  Implanty Rzeszów

  OdpowiedzUsuń

♥ Zanim skomentujesz przeczytaj treść posta.
♥ Komentarze bardzo motywują do dalszego działania<3
♥Odwiedzam każdego bloga, więc zostawienie linka w komentarzu znacznie mi to ułatwi :)
♥Jeśli dodajesz mojego bloga do obserwowanych wspomnij o tym - na pewno się odwdzięczę tym samym :)